یونولیت

مشخصات محصول

 

نام محصول : یونولیت ( پلاستوفوم ، آکاسیف )

 

رنگ: سفید

 

ابعاد: 100 سانتی متر در 200 سانتی متر

 

ضخامت ها: 2 ، 3، 4 ، 5 ، 10 ، 15 ، 20

 

تولید شده از: فوم پلی استایرن انبساطی ( یونولیت )

 

تلفن سفارشات: 02177635410

لطفا توجه داشته باشید :

مجموعه پارت فوم فقط در زمینه انواع ورق یونولیت فعالیت دارد و در زمینه بلوک سقفی و کرومیت و قالب یونولیتی هیچگونه فعالیت ، اطلاعات و قیمتی ندارد. لطفا در این زمینه تماس نگیرید.

امتیاز محصول:بدنیست خوب خیلی خوب عالی فوق العاده ( تعداد رای دهنده:42 نفر ، مجموع امتیاز : 4,67 از 5)
Loading...

 • یونولیت ، ورق یونولیت ، پلاستوفوم ، یونولیت ورقی
توضیح محصول:

 

یونولیت ( پلاستوفوم) محصولی است که از فوم پلی استایرن انبساطی ( (EPS )Expanded Polystyrene ) تولید می گردد. این محصول در ایران به نام های پلاستوفوم و آکاسیف نیز شناخته می شود و به انگلیسی به آن استایروفوم ( Styrofoam ) نیز می گویند. البته گاهی اوقات برای این محصول از واژه فوم به تنهایی نیز استفاده می شود. به جرات می توان گفت که پلاستوفوم یکی از متداولترین انواع فوم در بازار ایران و دنیا می باشد که دارای کاربرد فراوانی است.

همانطور که در بالا نیز ذکر شد یونولیت از پلی استایرن انبساطی تولید می شود. پلی استایرن انبساطی از محصولات و مشتقات پتروشیمی است . در فرایند تولید پلاستوفوم ، دانه های پلی استایرن انبساطی بعد از یکبار پخت ، به وسیله بخار آب به یکدیگر می چسبند و ورق پلاستوفوم و یا سایر انواع پلاستوفوم نظیر یونولیت بسته بندی ، یونولیت یخدان ، توپ یونولیتی ، کرومیت ، بلوک سقفی و.... تولید می گردد.

 

تاریخچه یونولیت

استفاده ازپلاستوفوم در حدود 55 سال است که در ایران رایج شده است. در ابتدا از این ماده به منظور ساخت کمبرندهای شنا ،یخدان پلاستوفومی ، ورق پلاستوفوم و گاهی اوقات بسته بندی استفاده می شد.

ولی ویژگی خاص این محصول موجب شد که رفته رفته این محصول جای خود را در صنایع مختلف باز نماید. و در نتیجه امروزه در صنایع سنگین و صنایع کوچک ، خودروسازی ، ساختمان سازی ، ساخت دکورهای سینمایی و تئاتر و.... کاربرد فراوانی پیدا کرده است. با توجه به نیاز بازار پارت فوم از سال 1385 اقدام به عرضه ی ورق پلاستوفوم به صورت عمده و خرده فروشی نمود و امروز بعد از 17 سال علاوه بر ورق یونولیت طیف گسترده ای از این محصولات را ( نظیر یخدان یونولیتی ، تایل یونولیتی و آکوستیک پلاستوفومی ، تزئینات یونولیتی ، توپ های یونولیتی ، گرانول پلاستوفوم و.... ) به بازار عرضه می نماید و تبدیل به یک نام شناخته شده در عرضه این محصول گشته است.

انواع ورق های یونولیت پارت فوم

ورق های پلاستوفوم را می توان براساس شاخص های مختلفی دسته بندی کرد که یکی از این شاخص ها دانسیته یا همان چگالی ورق است. هرچه ورق دانسیته بالاتری داشته باشد ، تراکم آن بالاتر رفته و دارای فشردگی بیشتری می شود.

ورق های ارایه شده توسط پارت فوم در دو دانسیته 10 و 20 ارایه می گردد. که ورق یونولیت 10 به نام معمولی و ورق یونولیت 20 به نام پلاستوفوم فشر ده می باشد. همچنین ورق های پلاستوفوم فشرده و معمولی ارایه شده توسط پارت فوم دارای ابعاد یک متر در دو متر است. و ضخامت های آن ها بر اساس جدول زیر می باشد:

 

 

ضخامت ورق یونولیت / دانسیته دانسیته 10دانسیته 20
ورق یونولیت 2 سانتی متر
ورق یونولیت 3 سانتی مترx
ورق یونولیت 4 سانتی مترx
ورق یونولیت 5 سانتی متر
ورق یونولیت 10 سانتی متر
ورق یونولیت 15 سانتی متر
ورق یونولیت 20 سانتی متر

 

این محصول تولید می شود. x این محصول تولید نمی شود.

 

خرید فوم آکوستیک ، قوم ، یونولیت ، عایق در سرتاسر ایران

 

کاربرد ورق های یونولیت

یونولیت به عنوان عایق حرارتی و صوتی

به طور کلی این فوم به عنوان یک عایق خوب شناخته می شود. در حقیقت عایق پلی استایرن انبساطی به عنوان عایق برودتی و دمایی بسیار خوب عمل می نماید و می تواند از انتقال سرما و گرما تا حد زیادی جلوگیری نماید. به همین علت کاربرد پلاستوفوم در صنعت ساختمان روز به روز در حال افزایش است.

این در حالی است که استفاده از پلاستوفوم به عنوان عایق صوتی به تنهایی ( به ویژه در دانسیته ها و ضخامت ها پایین ) چندان قابل توصیه نیست و در صورتی که بخواهیم از پلاستوفوم به عنوان عایق صوتی استفاده نمایم علاوه بر رعایت قطر و دانسیته مناسب باید حتما این ماده را در تلفیقی با عایق های سلول باز ( نظیر فوم پلی یورتان یا پشم سنگ) به کار ببریم تا در عایق سازی صوتی به نتیجه مطلوب دست یابیم.

پلاستوفوم و ساخت سردخانه و یخچال

همانطور که بالاتر نیز ذکر شد یکی از ویژگی های مهم پلاستوفوم عایق برودتی بودن آن است. این خاصیت موجب شده است که این محصول در موارد متعددی کاربرد داشته باشد و یکی این کاربردها در ساخت یخچال های صنعتی و سردخانه است. به این منظور معمولا در زیر دیواره های یخچال های صنعتی از یونولیت فشرده ضخامت بالا ( بین پنج تا ده سانت ) استفاده می شود. این امر موجب می شود از یک سو از انتقال سرما از بدنه یخچال به بیرون جلوگیری شود و از سوی دیگر محیط نیز کمتر بر روی دمای داخلی یخچال اثر بگذارد. برای عایقسازی یخچال صنعتی با یونولیت توصیه می شود حتما از یونولیت فشرده استفاده شود چرا که فشرده بودن ورق پلی استایرن انبساطی موجب می شود کارایی عایق برودتی آن افزایش یابد.

پلاستوفوم و سبک سازی ساختمان

همانطور که ذکر شد پلاستوفوم یک محصول عایق است و در نتیجه در صنعت ساختمان بسیار کاربرد دارد. علاوه بر خاصیت عایق بود یک ویژگی دیگر یونولیت موجب پر استفاده بودن این محصول در ساختمان سازی گردیده است و این ویژگی سبک بودن آن است. همین امر موجب شده از یونولیت به صورت تری دی پنل در دیوار ها و به صورت بلوک سقفی در احداث سقف های ساختمان استفاده شود. البته باید دقت داشت برای این منظور باید از انواع نسوز و استاندارد یونولیت استفاده نمود و مقرارت ساختمانسازی و راهکارهای مهندس ناظر در استفاده از چنین محصولات مد نظر قرار گرفته شود ( تری دی پنل و سقف کاذب جزو محصولات پارت فوم نیست).

یونولیت در صنعت بسته بندی

یکی از کاربردهای دیگر پلاستوفوم در صنایع بسته بندی است. پلاستوفوم از ساختار سلول بسته تشکیل شده است و در سلول بندی این ماده هوا محبوس می شود ، در نتیجه می تواند به عنوان یک ماده سبک برای بسته بندی استفاده شود. همچنین نوع متریال این ماده به نحوی است که می تواند به عنوان یک متریال مناسب در صنایع بسته بندی نقش ایفا کند. معمولا از پلاستوفوم در بسته بندی قطعات حساس و ضربه پذیر نظیر چینی و شکستنی ، قطعات الکترونیک ، قطعات خودرویی و... استفاده می نمایند.

یونولیت و دکور سازی و طراحی صحنه

اگرچه به صورت صنعتی پلاستوفوم با روش المنت حرارتی برش می خورد ولی پلاستوفوم به راحتی با ابزار های برش ساده نظیر کاتر ، اره مویی و... قابل برش است. همچنین پلاستوفوم در نوع فشرده خود دارای خاصیت سمباده خوری مناسبی است. این ویژگی ها از یک سو و ارزان بودن این ماده از سوی دیگر موجب شده است امروزه دکور بسیاری از برنامه های تلویزیونی ، فیلم های سینمایی و صحنه های تئاتر از یونولیت تولید شود و بسیاری از دکورسازان و طراحان صحنه به این ماده اقبال بیشتری داشته باشند.

پلاستوفوم ماکت معماری

محال است دانشجو معماری و یا فارغ التحصیل این رشته باشید و تا کنون با ورق یونولیتی سرکار نداشته باشید. همانطور که بالاتر گفتیم یونولیت دارای برش پذیری بسیار آسان ، سمباده خوری بسیار خوب و قیمت بسیار مناسب است. همین موارد موجب می شود ساخت ماکت ها معماری ، حجم سازی ، طراحی اولیه یک محصول و بسیاری از موارد مشابه را بتوان با استفاده از پلاستوفوم انجام داد . البته باید دقت داشت هر پلاستوفومی برای ساخت ماکت ها معماری مناسب نیست و باید حتما از پلاستوفوم فشرده پارت فوم استفاده نمود. ذکر این نکته نیز برای ساخت دکور و ماکت با پلاستوفوم ضروری است که تنها عیب یونولیت در دکورسازی و ماکت سازی مشکل حساسیت آن به چسب ها و رنگ های پایه نفتی است. که برای رفع چنین مشکلی می توان از رنگ های پایه آب ( رنگ پلاستیک ) و چسب های مخصوص فوم استفاده نمود.

پلاستوفوم و ساخت کاردستی

یکی از ویژگی ها پلاستوفوم برش پذیری راحت آن است همین امر موجب شده است. علاوه بر ساخت دکور و ماکت از این محصول به منظور ساخت انواع کاردستی برای کودکان در مدارس استفاده شود. و حتی در برخی از کتب درسی نیز به این محصول برای ساخت کاردستی و کارگاه های خلاقیت اشاره شود. معمولا ورق های 2 سانت ، 3 سانت و 5 سانت و آن هم به صورت فشرده برای ساخت کاردستی مورد استفاده قرار می گیرد. البته در ساخت کاردستی با یونولیت باید دقت داشت که پلاستوفوم نسبت به بسیاری از چسب ها حساس است و برای چسباندن آن باید از چسب مخصوص یونولیت و یا چسب چوب باید استفاده کرد.

 

یونولیت و ساخت هواپیما مدل

هواپیماها مدل یکی از سرگرمی هایی هستند که بسیاری از افراد آن را دنبال می کنند. این هواپیما از هواپیماها اسباب بازی کودکان ( هواپیماها کشی ، تا هواپیماها مدل بدون موتور ( گلایدر ) تا هواپیماها کنترلی متفاوت می باشند. هواپیماها مدل را از متریال های مختلف می سازند ولی یکی از متریال های مورد استفاده پلاستوفوم فشرده است. در حقیقت سبک بودن ، مقاوم بودن و قیمت مناسب موجب شده که پلاستوفوم یکی از انتخاب های مدل سازان هواپیمای مدل باشد.

یونولیت و ساخت تابلو اعلانات

پلاستوفوم دارای قیمت مناسبی است به ویژه اگر در قطر های کم باشد ( در حدود 2 سانت ) این امر موجب شده است که این محصول به یک رقیب اساسی برای تابلو های اعلانات باشد. البته بجز قیمت مناسب عواملی نظیر سبک بودن و سوزن خور بودن این محصول نیز در انتخاب این محصول به عنوان تابلو اعلانات نقش دارد. معمولا آکاسیف تابلو اعلانات را از قطرهای بین 2 تا 3 سانت انتخاب می کنند. همچنین باید دقت داشت که نوع پلاستوفوم هم حتما باید از نوع فشرده باشد تا مقاومت بیشتری داشته باشد. در صورتی که یک لایه بر روی یونولیت کشیده شود ( پارچه های مخصوص تابلو اعلانات) معمولا عمر یونولیت نیز افزایش می یابد و از ریزش دانه های یونولیت جلوگیری می کند.

یونولیت را از کجا بخرم ؟

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از کاربران این محصول مطرح می شود این است که : "یونولیت از کجا بخرم ؟ "

در پاسخ به این سوال باید گفت ورق های پلاستوفوم معمولا توسط کارخانه های یونولیت عرضه می شود و اکثرا به منظور استفاده در ساختمان سازی کاربرد دارند و افرادی که به صورت عمده می خواهند یونولیت را خریداری کنند می توانند به صورت عمده این محصول را از کارخانه تهیه کنند ( به صورت کامیونی ) ولی زمانی که بحث تعداد کم این ورق مطرح می شود معمولا خریداری آن مستقیما از کارخانه سخت می شود چرا که معمولا کارخانه ها به صورت عمده فعالیت دارند و از سوی دیگر در بسیاری موراد پلاستوفوم های ساختمانی از کیفیت لازم برای فعالیت هایی نظیر دکور ، ماکت ، کاردستی و... مناسب نیستند.

خرید ورق یونولیتی در تهران

مجموعه پارت فوم از سال 1385 با توجه به شناخت از نیاز بازار علاوه بر فروش و عرضه عمده این محصول اقدام به عرضه ورق های پلاستوفوم به صورت تک فروشی و با دو کیفیتی که بالاتر نیز ذکر کردیم ( فشرده و معمولی ) در شهر تهران ( خیابان شریعتی ) نموده است و مشتریان عزیر با مراجعه به آدرس فروشگاه پارت فوم در ساعات کاری ( ده صبح تا پنج نیم بعد از ظهر ) می توانند ورق های یونولیت مد نظر خود را تهیه نمایند. همچنین علاوه بر ورق یونولیتی سایر محصولات پلاستوفوم نظیر ، یخدان فومی ، توپ پلاستوفومی ، دیفیوزر آکوستیک ، سقف کاذب آکاسیفی و.... نیز دراین فروشگاه عرضه می شود.

خرید ورق یونولیتی در شهرهای دیگر

یکی از اهداف مجموعه پارت فوم از بدو تاسیس تامین محصولات فومی از جمله ورق پلاستوفوم و محصولات دیگر یونولیتی برای مصرف کنندگان شهرهای دیگر بوده. این امر اگرچه برای خریداران عمده با استفاده از ارسال از طرق کامیونت و وانت صورت می گرفت. ولی در زمینه خرده فروشی معمولا با مشکلاتی همراه بود و بسیاری از افراد در شهرهای دیگر در مورد خرید یونولیت مشکل داشتند. به همین دلیل پارت فوم با استفاده از بسته بندی محصول و ارسال آن از طریق تیپکس ( مصحولات کوچک و کم حجم یونولیتی) و باربری ( محصولات پر حجم تر ) این موضوع را برای بسیاری از مشتریان عزیز تسهیل نمود. شما هم در هر شهر دیگری که باشید می توانید انواع یونولیت ما را از طریق واتس اپ و یا تلفنی ( بین ساعات ده صبح تا پنج نیم بعد از ظهر ) سفارش دهید.

موارد استفاده:

 

موارد استفاده: عایق ، بسته بندی ، ماکتسازی ، ساخت ماکت هواپیما با فوم و...

مکان های قابل استفاده: ساختمان سازی ، یخچالسازی ، عایق صوتی استودیو و...

توضیح : برای چسباندن عایق پلی استایرن باید از چسب هایی استفاده نمود که موجب خورندگی بر روی یونولیت نشوند

محصولات مشابه و مرتبط:

 

محصولات عایق مشابه: فوم پلی اتیلن ، فوم الاستومری ، دیوارپوش فومی

مناسب برای زیرسازی :فوم هرمی ، فوم فلکسی پارت ، پنل آکوستیک مدیا ، پنل آکوستیک لاین ، فوم شانه تخم مرغی ، پشم سنگ

چسباندن این محصول : چسب یونولیت ، چسب چوب ، چسب آکواریوم

محصولات مشابه ( متریال ) :

تصاویر:

یونولیت

9

امتیاز عایق برودتی و دمایی

10.0/10

امتیاز عایق صوتی

5.0/10

امتیاز برش پذیری

10.0/10

امتیاز سهولت در نصب

10.0/10

امتیاز قیمت مناسب

10.0/10

نقاط قوت

 • برش پذیری آسان
 • وزن سبک
 • عایق حرارتی مناسب

نقاط ضعف

 • نیاز به عایق سلول باز به عنوان عایق صوتی
 • حساسیت به مواد شیمیایی و حلال های نفتی
قبلی: نمد صداگیر ( ریسایکل)
بعدی: فوم الاستومری

46دیدگاه

 • عبدالهی گفت:

  روز بخیر
  آیا بلوک یونولیت ۲۰۰×۱۰۰×۱۰۰ بصورت تک فروشی موجود هست؟
  سپاسگزارم

 • علی گفت:

  سلام ، کف واحد طبقه بالا تقریباً باید ۱۲ سانتیمتر بار ریزی شود تا روی لوله تأسیسات و کف آشپزخانه همسطح شود
  برای اینکه سنگین نشود آیا می‌توانم از ورق آکاسیف به ضخامت ۱۰ سانت روی کف استفاده کنم، وبعد روی آن سرامیک بشه.
  آکاسیف با چه دانسیته ‌ای بهتره؟

  • سلام گاهی برای کف سازی به ویژه برای سیستم های گرمایش کف از یونولیت فشرده استفاده می شود ولی برای اطلاعات فنی در این مورد باید از یک مهندس یا معمار مشاوره بگیرید تا به صورت دقیق در مورد نحوه اجرا شما را راهنمایی کنند

 • mooo گفت:

  من 10 ورق یونولیت 10 سانت فشرده می خوام از کجا تو تهران می توانم این ورق یونولیت بخرم؟

  • سلام این تعداد یونولیت معمولا در فروشگاه موجود داریم و می توانید مستقیم از فروشگاهمون تهیه کنید. البته قبل از تشریف آوردن بهتر تماس تلفنی بگیرید تا از موجودی مطمین بشید

 • مجتبی گفت:

  میشه راهنمایی کنید یونولیت سقفی از کجا تو تهران بخرم قبلا از کارخانه خریدم کم آوردم الان برای 5 تا صرف نمیکنه از کارخانه وانت بگیرم. جایی هست تو تهران که بفروشه؟

  • سلام ، متاسفانه در حال حاضر در مورد بلوک سقفی فعالیت نداریم و متاسفانه اطلاعاتی هم در مورد سایر مراکز فروش این محصول در تهران نداریم

 • معمار گفت:

  سلام و عرض ادب احترام . بنده به تعداد 30 عدد یونولیت فشرده 5 سانت نیازمند هستم. سپاسگزار می شوم بفرمایید یونولیت را از کجا بخرم؟ آیا در فروشگاهتان تعداد 30 عدد یونولیت فشرده 5 سانتی موجود دارید؟

  • سلام معمولا این تعداد یونولیت را و حتی بیشتر هم موجود داریم و همین الان می توانید تشریف بیاورید و خرید نمایید. ولی حتما اگر چند روز آینده می خواهید تشریف بیاورید به صورت تلفنی تماس برقرار کنیدتا موجودی یونولیت ها مطلع شوید.

 • مهسا گفت:

  من قصد خرید یونولیت برای کاردستی دارم میشه راهنمایی کنید چه دانسیته ای مناسبتر هست و آیا خرده فروشی در حد یک ورق یونولیت هم دارید؟

  • سلام معمولا یونولیت فشرده برای کاردستی میبرند ولی باز هم بستگی داره و گاهی اوقات یونولیت معمولی هم می برند. بله تک فروشی هم در حد یک ورق هم داریم و شما می توانید به فروشگاه ما در خیابان شریعتی برای خرید یونولیت مراجعه کنید

 • Ali tt گفت:

  عکس بیشتر از یونولیت هاتون کجا می توانم ببینم ؟

 • melika گفت:

  سلام من یونولیت برای کاردستی می خواهم چه ضخامت و تراکمی توصیه می کنید؟

  • سلام معمولا یونولیت برای کاردستی را فشرده از ما می برند. ابعاد ورق های ما دو در یک هست و ضخامت ها مختلف داریم. شما بسته به کارتون خودتون ضخامت را انتخاب کند. ولی معمولا ضخامت های 2 و 5 و 10 فشرده برای کاردستی میبرند.

 • مونا مینا گفت:

  من دانه یونولیت خرد شده برای صندلی شنی میخوام ایا دارید ؟

 • مجید محسنی گفت:

  سلام من تعریف شما را از یکی از همکارام خیلی شنیدم . قیمت یونولیت ورق چند هست ؟ من برای ساخت سردخانه ۵۰ عدد ورق ۵ سانتی میخوام چه فشردگی باید باشه ؟

  • سلام، معمولا یونولیت فشرده برای یخچالسازی میبرند. برای قیمت یونولیت ها و خرید لطفا به صورت تلفنی تماس بگیرید.

  • وطندوست گفت:

   سلام و عرض ادب ، ببخشید بزرگوار بنده برای ساخت لوازم دکوری نیاز به یونولیت کاملا فشرده دارم که البته شما دارید اما در اصل سوال بنده اینه که فروش خرده (در حد یک ورق ضخامت ۱۰-۱۵) اینترنتی دارید یا نه ؟

 • حسام گفت:

  من یونولیت میخوام برای جلوگیری عبور سرما و گرما از پنجره ایا موثر هست ؟

  • سلام بله ورق های یونولیت می توانند تا حد زیادی از انتقال گرما و سرما از پنجزه موثر باشند و می توانید از قطرهایی بین 2 تا 5 سانت استفاده کنید و هرچه ضخامت ورق ها بیشتر باشد قدرت عایق بودنشون دربرابر گرما و سرما بیشتر میشه

 • mo67 گفت:

  شما یونولیت ۵۰ سانتی هم دارید با ابعاد یک در دو ؟

 • محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر ۳۰ عدد ۵ سانت فشرده دانسیته بیست لازم دارم فوری موجود دارید وانت بفرستم ؟

  • سلام بله در حال حاضر در انبار فروشگاه مرکزیمون در خیابان شریعتی یونولیت 5 فشرده را موجود داریم ولی برای اطمینان با شماره فروشگاه هم تماس بگیرید.

 • مهشید گفت:

  من ورق دو سانت فشرده میخوام بزنم رو پنجره صدا خیابون به سمت اتاق بگیره بنظرتون فشرده ببرم یا معمولی تا صدا خیابان صفر بشه ؟

  • سلام یونولیت آن هم با قطر 2 سانت چه تز نوع ورق فشرده باشد و چه از نوع ورق معمولی نمی تواند پاسخگو شما برای صداگیری باشد. برای عایق صوتی باید به صورت ترکیبی و به صورت عایق سلول باز ( مثل پشم سنگ یا ابر ریباند یا ابر تخم مرغی ) و سلول بسته نظیر یونولیت فشرده بالا 5 سانت یا فوم پلی اتیلن 4 سانت و یا فوم الاستومری استفاده کنید تا صدا تا حدی کاهش یابد. هرچه قطر و تنوع متریال بیشتر شود کارایی صداگیری و عایق صوتی افزایش می یابد.

 • جمشید گفت:

  سلام ورق یونولیت ۱۵ سانت هم موجود دارید ؟

 • مسعود اف گفت:

  این یونولیت ها را در فروشگاه موجود دارید ؟ مثلا الان ده عدد ۵ سانت فشرده بخوام

  • سلام بله به این تعداد و حتی به تعداد بیشتر از این هم در فروشگاه معمولا موجود هست . البته همیشه بهتر قبل از خرید حضوری به صورت تلفنی از موجودی ورق های یونولیتمون استعلام بگیرد . چون گاهی اوقات به عنوان مثال در همون روز تمام ورق ها از یک ضخامت تمام میشه البته معمولا کسری ها را سریعا جایگزین می کنیم.

 • رضا ج گفت:

  ورق یونولیت ۲ سانت با عرض صدپنجاه و طول سه متر را از کجا میتونم تهیه کنم ؟

 • محمد معصمومی گفت:

  سلام از کجا می تونم ورق های یونولیتی 2*1*5 متر و با فشرگی بالا بطوریکه با اره برقی بریده شود پیدا کنم

 • مهبد گفت:

  من نیاز به یک یونولیت با کیفیت ده سانتی برای ساخت ماکت دارم میشه راهنمایی کنید بورس فروش یونولیت کجا است باید برم از نزدیک یونولیت ببینم تا تشخیص بدم بدردم میخوره یا نه و نمی توانم به صورت آنلاین خرید کنم
  ممنون از راهنمایتون

  • سلام یونولیت 10 سانت فشرده که برای ساخت ماکت باشد داریم و می توانید به فروشگاه حضوری ما برای خرید یونولیت مراجعه کنید به آدرس تهران شریعتی بین سمیه و طالقانی روبروی بیمارستان پاسارگاد پلاک 143 فروشگاه پارت فوم

 • يونس هدايت نيا گفت:

  سلام عليكم. خواهشمندم براي برش اوليه ورقها به قطعات يك متر د رنيم متر جهت حمل هم مساعدت فرماييد .بنده ماكت هواپيما مي سازم و در اين حرفه براي بدنه ماكتها و بسته بندي آنها نياز هميشگي به يونوليت دارم .

  • سلام متاسفانه برش زدن جزو خدمات ما نیست . چون تجهیزات لازم برای این کار را در فروشگاهمان نداریم. از طرفی اگر در کارخانه هم این کار را انجام بدیم چون هر یک از مشتریان با ابعاد خاصی می خواهد در نتیجه قیمت ها بسیار بالا در می آید و متاسفانه با مشکل حمل و نقل مواجه می شویم

 • ساعد گفت:

  الان كجا مي توانم ٥ ورق يونوليت ٥ سانت بگيرم؟

  • partfoam1 گفت:

   سلام ، برای خرید یونولیت می توانید به آدرس فروشگاه پارت فوم مراجعه فرمایید
   تهران- خیابان شریعتی بین سمیه و طالقانی پلاک 143 فروشگاه پارت فوم تلفن 02177635410

 • نهال گفت:

  سلام تك فروشي يونوليت هم داريد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکاسیف, بورس فوم, پلاستوفوم, پلی استایرن انبساطی, تم زمستانه, صداگیری و آکوستیک بازی اتاق فرار, عایق, عایق پلی استایرن, عایق حرارتی, ورق یونولیت, یونولیت