درباره ما

امروزه موادی نظیر پلاستوفوم، فوم پلی اتیلن و بسیاری از موارد مشابه دارای کاربرد وسیعی گردیده اند. از جمله این کاربردها می توان به استفاده گسترده چنین موادی در صنایع ساختمان سازی ، برودتی،بسته بندی، عایق های صوتی و آکوستیک و از سوی دیگر استفاده آن ها در مواردی نظیر ساخت ماکت ، کاردستی و دکور سازی اشاره نمود. با وجود کاربرد وسیع و گسترده چنین کالاهایی، تامین و اطمینان از کیفیت آن ها معمولا برای مشتریان دشوار بوده است.

در ابتدای تاسیس (1385) پارت فوم با تمرکز بر روی تامین و پخش پلاستوفوم و فوم اتیلن با ارائه محصول با کیفیت سعی بر جلب رضایت طیف وسیعی از مشتریان ( عمده و جزیی) نمود. پس از چندی فعالیت در زمینه انواع عایق و ضربه گیر، با توجه به نیاز مشتریان تامین کالاهای مشابه و مرتبط دیگر نظیر فوم شانه تخم مرغی و سایر فوم های آکوستیک، تاتامی و کفپوش های ورزشی، اسپری فوم پلی یورتان، نوارهای درزگیر، پشم شیشه، نایلون حبابدار,  عایق های خودرو  و انواع چسب های صنعتی و مصرفی نیز به خدمات این مجموعه اضافه گردید.  پارت فوم سعی نموده است با ارائه چنین محصولاتی از معتبر ترین شرکت های ایران و جهان  آسایش خیال مراجعین خود را فراهم نماید.

به طور کلی هدف اصلی در این مجموعه تامین کالاها براساس کیفیت و قیمت مناسب و سرعت در ارائه خدمات می باشد. به طوی که مخاطبین و مشتریان این مجموعه بتوانند با پارت فوم تمایز را تجربه کنند.