سوالات متداول
 • چگونه یک محصول را خریداری کنیم؟

  شما می توانید از دو طریق خرید تلفنی و یا مراجعه به فروشگاه پارت فوم اقدام به خرید کالا مورد نظر نمایید. برای اطلاعات بیشتر به سفارش محصول مراجعه نمایید.

  در خرید تلفنی در تهران از طریق پیک ارسال می شود و در شهرستان ها برای بسته ها کوچک از طریق تیپکس و بسته های بزرگ از طریق باربری ارسال می گردند. هزینه ارسال ( تهران) و هزینه ارسال و بسته بندی ( سایر شهر ها ) به عهده مشتری می باشد.

  برای خرید حضوری نیز می توانید به فروشگاه پارت فوم در تهران مراجعه فرمایید. ساعات کاری فروشگاه پارت فوم همه روزه ( بجز جمعه ها و تعطیلات رسمی) از ده صبح الی پنج نیم بعد از ظهر می باشد.

 • خرده فروشی نیز دارید؟

  پارت فوم محصولات خود را به دو صورت خرده فروشی و عمده فروشی عرضه می نماید. در نتیجه شما می توانید کلیه محصولات پارت فوم ( نظیر فوم آکوستیک ، یونولیت ، فوم ها پلی اتیلن ، چسب ها ، کاتر ها و… ) را به صورت تکی (از یک عدد به بالا) نیز تهیه نمایید.

 • پارت فوم خدمات نصب و بازدید از محل دارد؟

  متاسفانه خیر ، پارت فوم هیچگونه خدمات نصب و بازدید از محلی ندارد. اهداف اصلی پارت فوم تولید و یا توزیع محصولات فوم ، عایق ، آکوستیک و ابزار ها مربوطه می باشد و به همین دلیل در زمینه نصب و اجرا فعالیتی نداریم. همچنین متاسفانه همکاران ما در بخش فروش قادر به معرفی نصاب و یا شرکت های اجرا کننده نیستند.

 • ساعت کاری و روز های فعالیت پارت فوم چگونه است؟ خارج از این ساعات فعالیت و خدمات رسانی دارید؟

  ساعات کاری و روزهای فعالیت پارت فوم ( فروشگاه و بخش ادارای) از شنبه تا پنج شنبه و از ساعت 10 صبح الی 5:30 دقیقه بعد از ظهر می باشد. لطفا توجه داشته باشید پارت فوم در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی و خارج از ساعت ذکر شده هیچگونه پاسخگویی ، خدمات و فروشی ندارد.

 • محصولات را به صورت عمده فروشی نیز عرضه می کنید؟

  پارت فوم محصولات خود را به دو صورت خرده فروشی و عمده فروشی عرضه می نماید. خریدهای عمده معمولا درب کارخانه تحویل می شود. شایان ذکر است خرید عمده برای فوم های آکوستیک بالای یک کامیون می باشد و زیر این تیراژ خرید جز محسوب می شود و در شرایط خرده فروشی شما می توانید محصول مورد نظر خود را از فروشگاه مرکزی پارت فوم در تهران تهیه نمایید.

 • خدمات نصب پنل های آکوستیک و یا بازدید از محل نیز ارایه می دهید؟

  خیر، نصب اکثر فوم های آکوستیک پارت فوم بسیار آسان است و شما می توانید با میخ و یا چسب به راحتی آنها را در محل مورد نظر نصب نمایید. در نتیجه این پنل ها نیاز به نصاب ندارد. همچنین شما با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به فروشگاه پارت فوم می توانید در زمینه نحوه نصب و محل مناسب نصب پنل ها از ما مشاوره بگیرید و در نتیجه نیازی به بازدید از محل وجود ندارد.

 • ابعاد و اندازه و حداقل فروش فوم شانه تخم مرغی

  فوم شانه تخم مرغی در ابعاد یک متر در دو متر و با ضخامت های مختلف به فروش می رسد و با افزایش قطر فوم ، قیمت آن افزایش می یابد. در حال حاضر ضخامت های 1.9 ، 2.5 ، 3.5 ، 5 و 7 سانتی متر عرضه می گردد. باید دقت داشت که ضخامت های ذکر شده ضخامت کف تا قله می باشد. حداقل فروش فوم شانه تخم مرغی یک پنل می باشد.

 • برای صداگیری یا آکوستیک از چه عایقی استفاده کنیم؟

  این سوال یک سوال عمومی مخاطبان ما می باشد که پاسخ های متفاوتی دارد.این امر بستگی به این دارد که منظور شما از صداگیری و آکوستیک چیست و چه هدفی را دنبال می کنید.

  اگر منظور افزایش کیفیت صدا در محیط است بهره گیری ترکیبی از پنل های آکوستیک جاذب ( فوم شانه تخم مرغی و یا آکوستیک لاین) ، دیفیوزر ها و بیس ترپ ها می تواند موجب افزایش کیفیت صدا در محیط گردد.

  ولی اگر منظور عایق نمودن محیط می باشد بهترین راهکار استفاده ترکیبی از عایق های صوتی سلول باز و سلول بسته است تا انتقال صدا تا حدی کاهش یابد.

 • کدام یک از محصولات شما عایق صوتی سول باز و کدام یک عایق صوتی سلول بسته است؟

  سلول باز

  فوم شانه تخم مرغی، فوم هرمی ،ابر ساده آکوستیک ، آکوستیک لاین ، پشم سنگ ، نمد ریسایکل

  سلول بسته:

  پلاستوفوم ( یونولیت)، فوم پلی اتیلن ، فوم ای وی ای ، عایق الاستومری ،

  ( برای اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات مراجعه فرمایید).

 • آیا خدمات لمسه درب ( چرم کوبی) جزو خدمات شماست؟

  خیر ، پارت فوم خدمات لمسه درب ندارد. همچنین همکاران ما در بخش فروش قادر به معرفی نصاب در این زمینه نیستند

 • به نظر شما آیا لمسه کاری درب بر روی صداگیری اثر گذار است؟

  چرم کوبی روی درب تاثیر موثری بر روی صداگیری درب ندارد و چرم روی درب فقط نقش نما دارد. نکته مهمتر عایق های زیر چرم کوبی است که هر چه ضخامت آن بیشتر و تنوع عایق ها بیشتر شود کارایی آن افزایش می یابد.

 • آیا برای نمای عایق های صوتی در دیوارهای مشترک آپارتمان ها نظیر پشم سنگ راهکاری دارید؟

  شما می توانید از کناف ، رابیتس و گچ و یا ام دی اف روکش شده استفاده کنید ولی پارت فوم تنها فروشنده و عرضه کننده عایق صوتی است و در زمینه نما و دکور عایق ها راهکاری ارایه نمی دهیم و هیچگونه خدمات نصبی ندارد. همچنین همکاران ما در بخش فروش قادر به معرفی نصاب نیستند.

 • مناسبترین روش برای آکوستیک و عایق صوتی آموزشگاه چیست؟

  ابتدا باید مشخص کنید هدف از آکوستیک آموزشگاه موسیقی چیست. اگر فقط می خواهید از پیچش صدا در فضای کلاس جلوگیری کنید. فوم ها شانه تخم مرغی و یا سایر فوم های آکوستیک که نقش جاذب دارند می توانند موثر باشند.

  ولی اگر هدف بیرون نرفتن صدا از کلاس موسیقی می باشد. مناسبترین روش آکوستیک و عایق صوتی استفاده تلفیقی از چند عایق سلول باز ( پشم سنگ یا فوم های جاذب نظیر فوم شانه تخم مرغی ، فوم هرمی و یا ابر ساده آکوستیک ) ، به همراه عایق سلول بسته ( نظیر فوم پلی اتیلن یا یونولیت ، یا عایق الاستومری ) می باشد.

 • ابعاد ورق های پلاستوفوم ( یونولیت ) عرضه شده توسط پارت فوم چگونه است؟

  ابعاد ورق های پلاستوفوم معمولا به صورت استاندارد 1 در 2 متر ( 2 متر مربع) است.

 • ضخامت ورق های پلاستوفوم به چه اندازه است؟

  ضخامت ورق های پلاستوفوم معمولی 2 سانتی متر 5 سانتی متر 10 سانتی متر ، 15 سانتی ،20 سانتی متر

  ضخامت ورق های پلاستوفوم فشرده 2 سانتی متر، 3 سانتی متر ، 4 سانتی متر، 5 سانتی متر، 10 سانتی متر ، 15 سانتی متر می باشد.

 • آیا قادر به تولید و فروش ورق های یونولیت درسایر ضخامت ها هستید؟

  خیر، تنها ضخامت های ذکر شده عرضه می گردد.

 • منظور از پلاستوفوم p10 یا p20 چیست؟

  اصولا با افزایش این عدد میزان فشردگی پلاستوفوم افزایش می یابد. معمولا این عدد نشان دهنده وزن 1 متر مکعب محصول است. یعنی زمانی که گفته می شود پلاستوفومی p10 است یک ورق 1 متر در دو متر در پنجاه سانتی متر این نوع پلاستوفوم باید دارای وزنی برابر با 10 کیلوگرم باشد.

 • دانسیته پلاستوفوم های عرضه شده توسط پارت فوم چگونه است؟

  در حال حاضر پارت فوم پلاستوفوم را در در دو دانسیته معمولی ( دانسیته 10 الی 12 ) و فشرده ( دانسیته 20 الی 22 ) عرضه می شود.

 • آیا به غیر از دانسیته های فوق ، یونولیت را دانسیته های بالاتر و پایین تر را تولید می نماید؟

  خیر، همچنین با توجه به عدم اطلاع از فعالیت سایر شرکت ها قادر به معرفی سایر همکاران نیستیم.

 • آیا پارت فوم در زمینه بسته بندی های صنعتی پلاستوفوم نیز فعالیت دارد؟

  خیر، همچنین با توجه به عدم اطلاع از فعالیت سایر شرکت ها قادر به معرفی سایر همکاران نیستیم.

 • آیا در زمینه تولید کرومیت و بلوک سقفی فعالیت دارید؟

  خیر، همچنین با توجه به عدم اطلاع از فعالیت سایر شرکت ها قادر به معرفی سایر همکاران نیستیم.

 • آیا در زمینه برش یونولیت ( پلاستوفوم ) با سی ان سی و لیزر فعالیت دارید؟

  خیر، همچنین با توجه به عدم اطلاع از فعالیت سایر شرکت ها قادر به معرفی سایر همکاران نیستیم.

 • برای ساخت ماکت چه نوع پلاستوفوم ( یونولیت) مناسب است؟

  به طور کلی برای ساخت ماکت مناسبترین نوع پلاستوفوم نوع فشرده است.

 • برای چسباندن پلاستوفوم (یونولیت) با مشکل مواجه شده ام چه نوع چسبی مناسب است؟

  یکی از مشکلات پلاستوفوم حساس بودن آن در برابر اکثر چسب ها است. مناسبترین چسب برای پلاستوفوم چسب های مخصوص یونولیت می باشد. همچنین می توانید از چسب چوب شمال و یا چسب آکواریوم سیستا نیز برای چسباندن یونولیت استفاده کنید.

 • نحوه فروش فوم پلی اتیلن به چه صورت است؟

  فوم پلی اتیلن در ضخامت های 3 میل ، 5 میل ، 1 سانت 2 سانت به صورت متر طول عرضه می گردد و در ضخامت های 4 سانت و 10 سانت به صورت ورقه ای ( 1 متر در 2 متر) عرضه می شود. حداقل فروش فوم های پلی اتیلن رولی یک متر ( 1 متر در 1 متر) است و حداقل فروش فوم های پلی اتیلن ورقه ای یک ورق ( 1 متر در 2 متر) می باشد.

 • نحوه فروش نایلون حبابدار به چه صورت است؟

  نایلون حبابدار بر اساس متر طول به فروش می رسد.

 • کدام یک از محصولات شما عایق برودتی ( حرارتی) است؟

  پلاستوفوم ( یونولیت)، فوم پلی اتیلن، فوم رول، عایق الاستومری، پشم شیشه ( برای اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات مراجعه فرمایید).

 • برای پر کردن هپی چیر ( صندلی شنی ) از چه موادی باید استفاده کرد؟

  متداولترین ماده برای پر کردن هپی چیر گرانول پلاستوفوم است. همچنین بعد از مدتی استفاده از هپی چیر معمولا این نوع صندلی دچار افت می گردد و در نتیجه باید مجددا با گرانول پلاستوفوم ( یونولیت ) پر شود ( برای اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات مراجعه فرمایید).

 • برای کفپوش مهد کودک چه راهکاری را ارائه می نمایید؟

  مناسبترین کفپوش برای مهدکودک ، کفپوش های ساخته شده از فوم ای وی ای است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه فرمایید.

10دیدگاه

 • Mdwin گفت:

  متراژ یا مقدار لازم از هر لایه ای که میخوایم برای پشت داشبورد یا روی درب های خودرو چقدر هست

 • نادری گفت:

  سلام. فوم تخم مرغی. ۱۷۰×۱۷۰ به ضخامت ۷ سانتی دارین

 • کیوان گفت:

  سلام ، فوم سفارشی هم قبول میکنین ؟ من فوم گرد توو خالی در سایز ۲۰ در ۲۰ میخوام ، اگه قبول میکنین حداقل چه تعداد باید سفارش بدیم؟

 • حمیدرضا گفت:

  سلام یه دیوار سمت خیابون داریم بیشتر برای عایق سرما و گرما باید از چه مدل فومی استفاده کنم

  • سلام فوم ها مختلفی می توانند عایق سرما و گرما باشند مثل فوم ها الاستومری ، فوم پلی اتیلن و حتی یونولیت ولی بستگی دارد شما از کدام طرف می خواهید عایق کنید و آیا روی آن می خواهید پوشش بزنید و یا موقت می خواهید عایق کنید؟

 • مهیار گفت:

  سلام وقت بخیر خواستم بپرسم برای اینکه پنجره اتاقم سمت خیابون اصلیه و پنجره هم دو جداره نیست صدای خودرو و کلا صدای بیرون اذیتم میکنه باید از چه محصولی جهت رفع این مشکل استفاده کنم ؟؟

  • سلام معمولا اگر قصد صداگیری موقت دارید و فقط بخواهید تا حدودی صدا کاهش پیدا کند می توانید از ترکیب یک لایه عایق سلول باز مثل ابر ریباند و یا فوم تخم مرغی 5 سانت به همراه یک لایه عایق سلول بسته مثل فوم پلی اتیلن صخیم و یا فوم الاستومری استفاده کنید بر روری پنجره و به این طریق تا حدودی انتقال صدا به داخل کمتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *