مشاوره و خرید محصول

 

شما می توانید به منظور خرید محصولات پارت فوم آکوستیک به سه طریق تلفنی ، حضوری و از طریق واتس اپ اقدام نمایید . برای مشاهده محصولات پارت فوم می توانید به قسمت محصولات مراجعه فرمایید.

خرید از طریق واتس اپ

به منظور خرید آکوستیک و سایر محصولات ، مشاوره و... می توانید از طریق واتس اپ با ما تماس برقرار کنید.

 

شماره واتس اپ:

09026666131

 

 

همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد و سفارش شما را ثبت خواهند کرد و یا به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد( ساعات پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب) .

 

 

خرید حضوری

به منظور خرید محصول ، مشاوره و بازدید به صورت حضوری می توانید از طریق فروشگاه ما اقدام فرمایید.

 

آدرس فروشگاه :

تهران شریعتی بین سمیه و طالقانی

روبروی بیمارستان پاسارگاد

پلاک 143

 

همکاران ما در فروشگاه پارت فوم مفتخر به خدمات دهی ، ارایه مشاوره و فروش محصولات به شما عزیزان می باشند(ساعت کاری 10 صبح تا 5:30 بعد از ظهر ).

خرید تلفنی

به منظور خرید محصول ، مشاوره و... می توانید از طریق تلفن های زیر با ما تماس برقرار کنید.

 

شماره های تماس:

02177521989 02177635410 02177521997

همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد و سفارش شما را ثبت خواهند کرد. ( ساعات پاسخگویی 10 صبح تا 5:30 بعد از ظهر).

 

 

 

چرا فروش از این سه طریق؟

پارت فوم یک مجموعه تجاری تخصصی در زمینه فوم ، عایق و آکوستیک است که از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 2008 اقدام به راه اندازی وب سایت بر روی اینترنت و معرفی محصولات فوم و عایق خود نموده است. به طور کلی روش این مجموعه به نحوی است که بیش از فروش محصول ، هدف اصلی آن ارایه بهترین نوع فوم ، عایق و آکوستیک با توجه به نیاز و شرایط شماست. فوم ها و عایق ها طیف متنوع و وسیعی از محصولات هستند که که هر کدام کارایی خاص خود را دارند و انتخاب صحیح این محصولات می تواند موجب کارایی بهینه یا مناسب عایق گردد.

در نتیجه با توجه به این موضوع ما سعی نمودیم روش هایی را برای فروش انتخاب کنیم تا بتوانیم با مشتری تعامل بیشتری داشته باشیم تا با درک از شرایط و نیاز مشتری بتوانیم مناسبترین محصول را عرضه نمایم. این امر موجب شده سه روش فروش حضوری ، تلفنی و از طریق واتساپ که دارای تعامل بالاتری با شما است، را برای ارایه خدمات به شما عزیزان انتخاب کنیم.