یونولیت

یونولیت ( پلاستوفوم یا فوم پلی استایرن انبساطی یا آکاسیف ) یکی از اولین محصولات پارت فوم می باشد. که با توجه به نیاز بازار پارت فوم تمرکز خاصی بر روی این محصول و زیر شاخه های آن دارد.

شاید بتوان گفت اصلی ترین محصول پلی استایرن انبساطی، ورق یونولیتی می باشد. ورق های پلاستوفوم معمولا کاربردهای فراوانی دارند. و از ساخت ماکت و کاردستی تا ساختمان سازی و صنعت از آن استفاده می شود. یکی دیگر از محصولات یونولیتی که امروزه کاربرد فراوانی دارد یخدان یونولیتی است. این محصول معمولا برای حمل مواد غذایی و کالاهای حساس و شکننده استفاده می شود. علاوه بر ورق و یخدان یونولیتی محصولات دیگری نظیر ، یونولیت بسته بندی حبه قندی ، برش های تزئینی یونولیت ( دانه برف و ستاره آویز) ، آکوستیک ها و دیوارپوش های یونولیتی و بسیاری محصولات دیگر جزو دسته محصولات پلاستوفومی پارت فوم می باشد. در تهیه ، تولید و عرضه این محصولات، پارت فوم سعی نموده است از مرغوبترین مواد اولیه پلی استایرن انبساطی استفاده نماید تا مطلوبترین محصول را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

در ادامه شما می توانید محصولات یونولیتی پارت فوم را مشاهد فرمایید و با کلیک بر روی تصویر اطلاعات بیشتری در مورد محصول مورد نظرتان و نحوه سفارش آن ها بدست آورید.