مت یوگا فومی

مشخصات محصول

 

نام محصول: مت یوگا ( مت ورزشی ، زیر انداز ورزشی ، مت پیلاتس )

 

رنگ: آبی ، سبز ، صورتی ، بنقش ، زرد ، یاسی ، نارنجی ، طوسی ، پلنگی ( استتاری)

 

ابعاد: 65 سانتی متر در 180 سانتی متر

 

ضخامت: 6 میلی متر

 

تولید شده از: فوم EVA

 

وسایل جانبی: کیف حمل

 

قیمت فروش مت یوگا با تخفیف:

 

امتیاز محصول:بدنیست خوب خیلی خوب عالی فوق العاده ( تعداد رای دهنده:33 نفر ، مجموع امتیاز : 4,76 از 5)
Loading...

 • مت یوگا ، زیر انداز ورزشی ، زیر انداز فومی ، زیرانداز ورزشی فومی ، کفپوش ورزشی ، تشک ورزشی ، تشک درازنشست ، زیر انداز ایروبیک
توضیح محصول:


مت یوگا نوعی زیر اندارز ورزشی که در ورزش هایی نظیر یوگا ، حرکات کششی ،ایروبیک و بسیاری از ورزش های مشابه که موجب سلامت جسم و آرامش روح می گردند مورد استفاده قرار می گیرد. اینگونه ورزش ها عملا فشار کمی به بدن می آورند ولی جنبه های بسیار مثبتی بر سلامتی انسان دارند. در حقیقت حرکات ورزش هایی نظیر یوگا هر سه عامل جنبش ، کنترل تنفس و تمرکز را در بر می گیرند و بدین طریق موجب هماهنگی جسم و روح می گردند.

شاید بتوان گفت انجام حرکات یوگا که به آسانا معروف هستند و سایر ورزش های مشابه تقریبا نیاز به هیچگونه وسیله ورزشی ندارند و در نتیجه در خانه و یا باشگاه و یا هر محیط دیگری به راحتی قابل انجام هستند. تنها وسیله ای که برای انجام بهتر اینگونه ورزش ها می تواند مورد نیاز باشد یک زیر انداز ورزشی مناسب می باشد. البته زیر انداز مورد استفاده برای یوگا باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

زیر انداز ورزشی یوگا

زیر انداز یوگا که به فوم یوگا نیز معروف است باید نرم ، مقاوم و بادوام باشد و از سوی دیگر انعطاف پذیری و سبک بودن هم از جمله دیگر ویژگی های این نوع محصول است. این خواص موجب می گردد که ورزشکار بتواند حرکات یوگا یا همان آسانا ها را به راحتی و با کمترین فشار انجام دهد.

این کالا نوعی زیر انداز ورزشی است که از فوم EVA تولید می شود. این ساختار موجب سبک بودن ، انعطاف پذیری ، ضربه گیری و قابلیت حمل راحت این محصول می شود. استفاده از این نوع زیر انداز ورزشی موجب می شود که ورزشکار حرکات ورزشی یوگا ( آسانا ها) و سایر ورزش های مشابه را راحت تر انجام دهد.

کاربرد های مت یوگا

از زیرانداز ورزشی یوگا به منظور ورزش هایی نظیر یوگا ، ورزش های کششی ، ورزش های شکم ( نظیر درازنشست) ، شنا سوئدی و... قابل استفاده است. این محصول به راحتی قابل جمع شدن است و با توجه به اینکه کیف مخصوص حمل با آن ارایه می گردد ، قابل جابجایی راحت است و ورزشکار می تواند از آن در باشگاه و در خانه و هر مکان دیگری استفاده کند. علاوه بر این با توجه به سبک بودن و بادوام بودن آن از مت فومی می توان به عنوان زیر انداز تک نفره نیز استفاده نمود. همراه با این زیر انداز ورزشی یک عدد کیف مخصصوص ( کاور ) نیز به صورت رایگان ارایه می گردد، که موجب سهولت حمل آن می شود.

ویژگی های زیر انداز ورزشی پارت فوم

اندازه استاندارد فوم یوگا ارایه شده توسط پارت فوم 185در 65 سانتی متر و ضخامت آن 6 میل می باشد، این سایز و اندازه موجب می گردد که این زیر انداز ورزشی بهترین فوم یوگا باشد. زیرانداز یوگا پارت فوم با توجه به متریال آن با استفاده از آب ساده و یا دستمال مرطوب قابل شستشو و تمیز کردن می باشد. باتوجه به این ویژگی ها می توان گفت مت یوگا پارت فوم باتوجه به قمیت مناسب خود یکی از بهترین انواع مت یوگا ایرانی ارایه شده در بازار است.

زیر انداز ورزشی به منظور تمرینات یوگا

زیر انداز یوگا پارت فوم از فوم ای وی ای مرغوب تولید شده همین ویژگی موجب خاصیت ارتجاعی پذیری ، نرم بودن و استحکام این نوع زیر انداز شده و امر موجب می شود یوگی ( یوگا کار) بتواند تمرینات یوگا را به بهترین نحو انجام دهد. زیر انداز ورزشی پارت فوم قابلیت جمع شدن دارد و فضای کمی اشغال می کند در نتیجه یوگا کار می تواند این نوع زیر انداز ورزشی را همه جا به همراه خود داشته باشد ( باشگاه ، خانه ، ورزشگاه و حتی مسافرت ). قابلیت شستشو این محصول با آب نیز یکی دیگر از ویژگی ها این محصول است که موجب می شود بعد از انجام تمرین به ویژه در فضاهای خارج از منزل بتوان زیر انداز شست تا سلامت یوگاکار حفظ شود.

مت پیلاتس

پیلاتس نوعی سیستم آمادگی جسمانی است که در اوایل قرن بیستم ابداع شده است. پیلاتس یکی از ورزش هایی است که به یوگا شباهت زیادی دارد. یکی از وسایل ورزشی که در انجام این ورزش می تواند بسیار موثر باشد زیر انداز ورزشی است این وسیله ورزشی می تواند در انجام صحیح تمرینات پیلاتس بسیار کمک نماید. البته باید دقت داشت اگرچه یوگا بیشتر فقط بر روی زیرانداز انجام می شود و بیشتر بر حرکات خود بدن تمرکز دارد وفقط چند وسیله تکمیلی مثل آجر یوگا دارد. اما پیلاتس علاوه برمت از وسایل و ابزارهای متفرقه مثل کش ، توپ و .. نیز برای انجام تمرینات استفاده می کند.

زیر انداز ورزشی به منظور سایر تمرینات

دراز نشست ، پلانک ، شنا سوئدی ، حرکات شکم و بسیاری از ترمینات دیگر تمریناتی هستند که عملا نیاز به هیچ وسیله ورزشی ندارند. ولی در صورتی که ورزشکار از یک زیر انداز ورزشی نظیر مت یوگا استفاده کند. می تواند به کیفیت تمرین او کمک کند.

مت های یوگا پارت فوم با عرض 65 و طول 180موجب می شود و این امر این مت را جزو مت های خوب و مناسب قرار می دهد. در نتیجه ورزشکار می تواند چنین تمرینات بدنی را راحت تر انجام دهد. علاوه بر این سبک بودن ، قابل حمل بودن و داشتن کیف حمل موجب می شود ورزشکار بتواند این مت را به همه جا ببرد و در هرکجا بتواند تمرینات خود را انجام دهد.

موارد استفاده:

 

موارد استفاده: یوگا ، زیر انداز ورزشی ، کفپوش ورزشی ، ورزش های کششی ، دراز نشست و سایر ورزش های شکم ، شنا سئودی ، زیرانداز و....

محصولات مشابه و مرتبط:

 

محصولات ورزشی مشابه: فوم تاتامی ، آجر یوگا ، استپ فومی ، فوم رولر

محصولات هم گروه فومی: فوم تاتامی ، فوم پلی اتیلن ، فوم الاستومری ، فوم پلی اتیلن روکشدار

ویدیو این محصول:
.
تصاویر مت یوگا درجه یک:

مت یوگا

9.6

امتیاز کارایی

10.0/10

امتیاز قیمت

10.0/10

امتیاز دوام

10.0/10

امتیاز سهولت حمل

10.0/10

امتیاز ضربه گیری

8.0/10

نقاط قوت

 • سهولت در حمل
 • دارای کاور کیفی به منظور حمل آسان

نقاط ضعف

 • این محصول نباید در معرض اشیا تیز و برنده قرار بگیرد. سطح این فوم در برابر این اشیا خش پذیر است

64دیدگاه

 • راد گفت:

  از این مت ها یوگا میشه برای صداگیری زیر پیانو هم استفاده کرد تا صدا پایین نره؟ منظورم اینکه زیر پایه ها پیانو پهن کنیم تا جلو ارتعاش به کف بگیره ؟

 • M78876 گفت:

  استپ ورزشی و آجر یوگا و کش پیلاتسم دارید ؟

  • سلام ، استپ و آجر را داریم ولی کش پیلاتس خیر نداریم در حال حاضر

   • Melika yoga گفت:

    مت یوگا رنگ سفارشی هم میزنید من مربی هستم و تعدادی برای باشگاهم میخوام ولی میخوام رنگش با محیط باشگاه ست باشه تا فنگشویی باشگاه رعایت بشه، هرچه میگردم مت یوگا رنگ سفارشی پیدا نمیکنم , این موضوع برای محیط باشگاهم خیلی مهم و میتونه رو آموزش و تمرکز هنرجوها اثر گذار باشه لطفا کمک کنید

    • سلام وقت بخیر رنگ ها ما متنوع هست و عملا همه رنگی مت یوگا داریم ولی اگر مت یوگا با رنگ خاص مدنظرتون بخواهید باید به صورت عمده و تیراژ بالا سفارش بدهید و روی تعداد کم اینکار متاسفانه عملی نیست.

 • مهتاب گفت:

  من مت یوگا ، و آجر یوگا به صورت تلفنی سفارش دادم و در یافت کردم واقعا نسبت به قیمت کیفیتش خیلی خوب بود . دوستم از فروشگاه ورزشی عین همین آجر و زیر انداز خرید بود خیلی گرونتر . فقط کاشکی هزینه ارسال هم رایگان کنید.

 • پروین گفت:

  این مت ها یوگاتون خارجی هست ؟

 • فرشته گفت:

  مت یوگا تون آجدار هست ؟ یا بدو آج ؟

 • میشا گفت:

  لطفا از مت یوگا معمولی و پلنگیتون هم عکس بگزارید

 • عسل گفت:

  ببخشید من یک مت یوگا ارزان می خواهم شما ارزانتر از این مدل مت یوگا هم دارید؟ یک سوال دیگم داشتم مت یوگا کیف هم داره؟

  • سلام در حال حاضر همین یک مدل مت یوگا را داریم که با توجه به کیفیتش قیمت خیلی مناسبی داره ولی در آینده مدل ها با قیمت مناسبتر هم احتمالا عرضه می کنیم. بله همراه ایم مدل مت یوگا ما یک کیف رایگان هم به شما ارایه می شود.

 • مانا گفت:

  بهترین مت یوگا تون از چه جنسی هستش و لطفا بگید مرکز خرید مت یوگا کجا هست که بتونم حضوری بخرم ؟

  • سلام ، مت های یوگا ما در حال حاضر فقط یک مدل هست ولی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است برای خرید می توانید به مرکز خرید ما به آدرس تهران شریعتی بین سمیه و طالقانی پلاک 143 فروشگاه پارت فوم مراجعه فرمایید. از ساعت ده صبح تا پنج نیم بعد از ظهر در خدمتتون هستیم.

 • سعید گفت:

  شما مت یوگا ریباک هم دارید ؟

 • میلاد 77 گفت:

  من ازشون خریدم . کیفیت مت های یوگاشون نسبت به قیمت خیلی خوبه و خوبیش اینکه کیف حملش هم رایگان می دهند.

 • حسین عبادینیا گفت:

  سلام می خواستم بدونم بهترین مت یوگا تون همین مدل هستش ؟ و اگر سفارش بدم برای تبریز چند روزه دستم میرسه؟

  • سلام ما همین یک مدل مت یوگا را داریم که کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار هست. مت یوگا را با تیپاکس براتون میفرستیم و 1 تا 3 روز به دستتون خواهد رسید.

 • عزیزی گفت:

  این مت یوگا به عنوان مت پیلاتس هم قابل استفاده است یا برای ورزش پیلاتس باید مت جدا بخریم ؟ سوال دیگه اینکه کیف مت یوگا را رایگان می دهید یا جداگانه کیف را باید بخریم ؟

  • سلام مت های یوگا ما برای اکثر ورزش ها از جمله پیلاتس هم قابل استفاده است. در مورد سوال دومتون باید عرض کنم بله کیف مت یوگا رایگان هستش و به همراه محصول تقدیم می گردد.

   • یاسمین اقسامی گفت:

    سلام وقت بخیر این مت ها به صورت باشگاهی هم قابل استفاده هستن منظورم اینه که کفش ورزشی بهشون اسیب نمیزنه؟

    • نوع فوم این مت ها ای وی ای هست و در نتیجه اگر کفش ورزشی و باآج استاندارد باشه مشکلی نداره ولی کفش آجدار ، پاشنه بلند و اجسام تیز می توانند به هر نوع فومی صدمه بزنند

 • عماد رضایی گفت:

  سلام شما مرکز خرید مت یوگا و یا محل فروش مت یوگا تو منیریه هم دارید؟

  • سلام ، در منیریه خیر شعبه نداریم ، ولی فروشگاه مرکزیمون در خیابان شریعتی تهران هست و مت یوگا را می توانید از اونجا تهیه فرمایید

 • حدیث گفت:

  سلام ، قیمت مت یوگاتون خیلی مناسب هست فقط میخواستم بدونم ، شما ویل یوگا و آجر یوگا هم دارید؟

  • سلام ، خوشحال هستیم که از قیمت ها ما راضی هستید . متاسفانه خیر در حال حاضر فقط مت یوگا را داریم ولی در حال بررسی برای عرضه محصولات جدید هستیم.

 • سارا گفت:

  این مت های یوگاتون همون مت های یوگا باشگاهی هست ؟

 • ايرج گفت:

  من براي باشگاهمون حدود ٤٠ تا مت يوگا مي خواهم فقط قيمتش همينع؟

  • سلام ، بله قیمت مت یوگا هنوز همین قیمت است و 40 عدد در رنگ ها مختلف موجود داریم . برای سفارش می توانید تلفنی سفارش دهید و یا به صورت حضوری به فوشگاه ما به آدرس تهران خیابان شریعتی بین سمیه و طالقانی روبروی بیمارستان پاسارگاد پلاک 143 مراجعه فرمایید.

 • منوچهر گفت:

  این مت ها یوگا فقط برای یوگاست یا برای سایر تمرین ها هم کاربرد دارد؟ منظورم اینکه مقاومتشون خوبه؟ بعد یک سوال من این مت یوگا اصفهان میخوام بفرستید چقدر طول میکشه ارسال کنید؟

  • سلام ، معمولا برای اکثر ورزش های کششی و ایروبیک قابل استفاده است و مقاومت خوبی برای اینگونه ورزش ها دراد. ولی برای ورزش ها سنگین و رزمی و… توصیه می شود بجای مت یوگا از تاتامی استفاده کنید. معمولا ما همان روز که سفارش می دهید ارسال می کنیم. یعنی همان روز تحویل باربری و یا تیپاکس می شود ( بسته به درخواست شما) . مدت زمان رسیدن بستگی به بابری یا تیپاکس دارد و معمولا بین 1 تا 3 روز به دست شما می رسد.

 • زهرا گفت:

  سلام می خواستم بدونم قیمت مت زیر انداز یوگا تون به روز یا تغییر کرده؟ البته قیمت شما برای مت یوگا ارزان هست و از مت یوگا منیریه خیلی پایین تر هست ولی می خواستم بدونم از این ارزون تر هم دارید؟ و یک سوال دیگه ؟ آجر یوگا هم دارید؟

  • سلام بله قیمت هامون به روز هست. متاسفانه خیر مت یوگا ارایه شده توسط پارت فوم با توجه به کیفیت مناسبترین قیمت را دارد و متاسفانه مت یوگا ارزانتر از قیمت ذکر شده نداریم. خیر آجر یوگا متاسفانه فعلا جزو محصولاتمون نیست.

 • حسام محمدی گفت:

  قیمت مت یوگا در منیریه خیلی بالاتر از این حرفاست. قیمتتون خیلی مناسب هست

  • سلام ، شما لطف دارید. علت ارزان تر بودن مت یوگا ارایه شده توسط پارت فوم این است که سال ها به طور تخصصی در زمینه فوم فعالیت داریم . و در حقیقت فوم ها رشته تخصصی ما هستند.

 • امیرر گفت:

  سلام خسته نباشید.
  ضخامت بیشتری هم دارید ؟

 • پریناز سلطانی گفت:

  من مربی باشگاه یوگامون گفت از شما بگیرم و آدرس سایتتون را داد. فقط راهتون به ما دور و ما سعادت آباد هستیم با پیک ارسال می کنید مت یوگا را؟

  • سلام می توانید مت یوگا را تلفنی سفارش دهید ( البته هزینه ارسال به عهده خودتون هست).

   • علی گفت:

    سلام ببخشید واسه تمرینات کششی و شکم مت یوگا 15میل مناسبتر یا کفپوش تاتامی 30میل

    • سلام مت یوگا راحت تر هست چون اگر از تاتامی استفاده کنید باید دو تکه استفاده کنید و موقع حرکاتی مثل درازنشست دو تکه از هم ممکن باز شود . در ضمن مت یوگا هم 6 میل کفایت می نماید.

 • شیوا - م گفت:

  درود بر شما ، من برای خرید مت یوگا مزاحمتون میشوم اول میخواستم بدونم تخفیف مت یوگا پا برجاست و هنوز قیمتش همینه ؟ ودوم میخواستم بدونم به چه طریق می توانم بخرم؟ همینجا باید بخرم ؟ همچنین میخواستم بدونم واقعا با مت یوگا ابعاد استانداردی هست که ذکر کردید چون خیلی از مراکز فروش مت یوگاشون 175 هست ولی شما نوشتید 185 طول مت یوگا هست. ممنون می شوم سریعتر پاسخ دهید

  • سلام ، بله قیمت مت یوگا همان قیمت درج شده در بالای صفحه می باشد.
   بله ابعاد مت یوگا هم همان 185 در 65 سانتی متر می باشد که اندازه استاندارد مت یوگا پارت فوم است.
   برای خرید مت یوگا روی دکمه خرید محصول در بالای صفحه کلیک کنید. راه های فروش مت یوگا در لینک باز شده ذکر شده است.

 • کامیار گفت:

  الان زیر انداز یوگا را چه رنگ هایی موجود دارید؟

 • الناز گفت:

  مت يوگا طوسي هم داريد؟

 • مهدي گفت:

  سلام چقدر قيمتون مناسب هنوزم داريد از اين مت ها يوگا؟

 • میترا گفت:

  سلام
  فقط همین دوتا رنگ را دارید؟؟؟

 • معصومه گفت:

  این مت ها یوگاتون عین همین ها هست که باشگاه ها دارند؟؟؟

 • میترا گفت:

  سلام شما فروشگاه حضوری دارید؟ مت یوگا میخوام بخرم ولی باید اول از نزدیک ببینم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,