سمباده مخصوص

مشخصات محصول 

 

رنگ: مشکی

 

اندازه:  

 

تولید شده از:  سمباده + اسفنج

 

امتیاز محصول:بدنیستخوبخیلی خوبعالیفوق العاده ( تعداد رای دهنده:1 نفر ، مجموع امتیاز : 5٫00 از 5)
Loading...

 

 

  • سمباده ، دکورسازی ، ابزار دکورسازی ، سمباده یونولیت ، سمباده مخصوص یونولیت
توضیح محصول:

 

سمباده مخصوص نوعی سمباده است که دارای دو نوع چوب و فلز است. نوع سمباده فلز نرم تر و نوع چوب آن زبرتر می باشد. طراحی هوشمندانه این دو نوع سمباده به نحوی است که ورق سمباده بر روی اسفنج ( ابر) چسبانده شده است و در نتیجه موجب سهولت در استفاده آن می شود. 

این دو نوع سمباده برای سمباده کاری و حجم سازی یونولیت ( پلاستوفوم یا همان آکاسیف ) نیز قابل استفاده می باشند و با توجه به طراحی حرفه ای آن حداکثر کارایی و سهولت را برای سمباده کاری یونولیت به وجود می آورند. البته باید توجه داشت که نوع فلز آن با توجه به نرمتر بودن ، برای سمباده کاری پلاستوفوم مناسبتر است. با استفاده از سمباده مخصوص می توان  به راحتی  سطوح پلاستوفوم را برداشته و سطوح صاف و صیقلی ایجاد نماید و یا هرگونه شکل  دهی و حجم دهی را بر روی پلاستوفوم با سمباده کاری ایجاد کرد. این محصول برای دکورسازی با پلاستوفوم ، ساخت ماکت با پلاستوفوم ، مدل سازی با پلاستوفوم ،ساخت کاردستی با پلاستوفوم و... قابل استفاده می باشد.

این سمبادهساخت کشور انگلستان می باشد . سمباده ارایه شده توسط پارت فوم دارای طول عمر بالاتری نسبت به انواع مشابه خود می باشد. همچنین این محصول دارای قابلیت شستشو است و مصرف کننده می تواند بعد از مصرف آنرا بشوید. 

موارد استفاده:

 

موارد استفاده:  سمباده کاری چوب وانواع فلز ، سمباده کاری یونولیت ( پلاستوفم) ، دکورسازی با یونولیت ، حجم سازی با یونولیت ، ساخت کاردستی با یونولیت ، ساخت مدل با یونولیت و....

 

 

محصولات مشابه و مرتبط:


قابل استفاده برای سمباده کاری  :
یونولیت

 

تصاویر:

سمباده مخصوص

9.3

امتیاز دوام

8.0/10

امتیاز کارایی

10.0/10

امتیاز حرفه ای بودن

10.0/10

نقاط قوت

  • سهولت در سمباده کاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

, ,