تست 9001

 

مشخصات محصول 

 

رنگ: طوسی

 

ابعاد:   1 متر در 2 متر

 

ضخامت ها:  1.9 , 2.5 , 3.5 , 5 و 7 سانتی متر ( از کف تا قله)

 

تولید شده از: فوم پلی یورتان سلول باز

 

قیمت: 

امتیاز محصول:بدنیستخوبخیلی خوبعالیفوق العاده (تاکنون امتیازی داده نشده است)
Loading...

  • فوم شانه تخم مرغی، آکوستیک partfoam پارت فوم ، فوم آکوستیک تخم مرغی ، فوم شانه تخمه مرغی
توضیح محصول:

 

فوم شانه تخم مرغی  یکی از متداولترین راه های عایق صوتی و آکوستیک می باشد. که  در سال های اخیر استفاده از آن رواج بیشتری یافته است. فوم آکوستیک شانه تخم مرغی  از ابر پلی یورتان سلول باز تولید می شود.

فوم  تخم مرغی به عنوان آکوستیک

ساختار سلول باز  فوم موجب می گردد که این پنل آکوستیک بتواند امواج صوتی را در خود جذب نماید و در حقیقت انرژی مکانیکی صوت را به  انرژی حرارتی تبدیل نماید. از سوی دیگر ساختار شانه تخم مرغی این پنل آکوستیک موجب افزایش سطح جذب آن می گردد.در نتیجه چنین عواملی پنل تخم مرغی می تواند موجب حذف ریورب و فرکانس های بالا گردد. و در به همین علت می توان  از فوم آکوستیک تخم مرغی در استودیو ها حرفه ای و خانگی  ( در ددروم و کنترل روم)  استفاده نمود.  بعلاوه این فوم در پلاتو ، آمفی تئاتر ، سالن اجتماعات و هر فضایی که دارای مشکل پیچش صدا می باشد نیز قابل استفاده است.

فوم  تخم مرغی به عنوان عایق صدا

 فوم شانه تخم مرغي در تركيب با عايق هاي سلول بسته نظير فوم الاستومري و يا فوم پلي اتيلن مي تواند تا حدودی نقش عايق صوتي را نيز ايفا نمايد و براي صداگيري در موارد مختلف ( نظیر آکوستیک ماینر) مورد استفاده قرار گيرد. البته بايد در نظر داشت اين فوم ها نسوز نمي باشد و در محيط ها با خطر آتش سوزي قابل توصيه نيستندو برای چنین فضاهایی توصیه می شود از فوم الاستومری تخم مرغی استفاده شود.

مقایسه کارایی فوم تخم مرغی باسایر فوم های آکوستیک

نکته قابل توجه در مورد فوم تخم مرغی در مقایسه با سایر انواع فوم آکوستیک این است که با توجه به شکل منحنی قله های آن و داشتن تعداد قله و انحناهای بیشتر در مقایسه با سایر فوم های آکوستیک ( نظیر فوم هرمی ، فوم فلکسی ، ام دی 55 و...) معمولا فوم تخم مرغی دارای کارایی بیشتر در حذف ریورب می باشد. بعلاوه همین عوامل موجب می گردد که این پنل به عنوان عایق صوتی بهتری نیز نسبت به سایر فوم ها آکوستیک عمل نماید. البته این امر در برخی از مواقع و در شرایط خاص می تواند متفاوت باشد.

 نصب فوم  تخم مرغی

فوم تخم مرغی به راحتی بر روی دیوار و سقف قابل نصب می باشد و نیاز به نصاب ندارد. این پنل آکوستیک مانند تمامی پنل های ساخته شده از فوم پلی یورتان با اکثر چسب ها سازگار و قابل چسباندن می باشد. از جمله این چسب های می توان به چسب پاتکس اشاره نمود. البته باید دقت داشت که در صورتی که زیر ساز فوم تخم مرغی یونولیت باشد نباید از این چسب و چسب های مشابه استفاده کرد. علاوه برچسب ، فوم تخم مرغی با میخ نیز قابل نصب است.

قیمت محصول:

 

فوم شانه تخم مرغی معمولی ( MEDIUM QUALITY) :

این محصول، فوم تخم مرغی است که اکثرا در بازار عرضه می شود. فوم تخم مرغی معمولی دارای قیمت بسیار مناسبی است و معمولا برای تجیهز استودیو های خانگی ، صداگیری های خفیف و... قابل توصیه می باشد.

قیمت یا تخفیف ( تومان)قیمت اصلی ( تومان)نوع محصول
2400029500فوم شانه تخم مرغی1.9 

سانتی متر معمولی ( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر* (ساخته شده ازپلی یورتان)

( MQ ClASS)

3100037500فوم شانه تخم مرغی2.5 سانتی متر

معمولی ( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده ازپلی یورتان) ( MQ ClASS)

3900043000فوم شانه تخم مرغی 3.5 سانتی متر

معمولی( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده از پلی یورتان) ( MQ ClASS)

5200055000فوم شانه تخم مرغی 5 سانتی متر

معمولی ( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده از پلی یورتان) ( MQ ClASS)

7700090000فوم شانه تخم مرغی 7 سانتی مترمعمول

ی ( کف تا قله)  با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده از پلی یورتان)( MQ ClASS)

 

فوم شانه تخم مرغی درجه یک (  HIGH QUALITY) :

 

فوم شانه تخم مرغی درجه یک محصولی است که به صورت ویژه توسط پارت فوم تولید و عرضه می گردد و برای افرادی که نیاز به پنل آکوستیک حرفه ای دارند توصیه می شود و مناسب فضاهای استودیو ضبط ، میکس مستر و دوبلاژ  حرفه ای است. همچنین این فوم در ترکیب با عایق های سلول بسته می تواند به عنوان یک عایق صوتی مناسب نیز عمل نماید.

 

قیمت یا تخفیف ( تومان)قیمت اصلی ( تومان)نوع محصول
3000035000فوم شانه تخم مرغی1.9  سانتی متر درجه یک( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر* (ساخته شده ازپلی یورتان) (  HQ CLASS)
4000042000فوم شانه تخم مرغی2.5 سانتی متر درجه یک( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر* (ساخته شده ازپلی یورتان) (  HQ CLASS)
4800049000فوم شانه تخم مرغی 3.5 سانتی متر درجه یک( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده از پلی یورتان) (  HQ CLASS)
6200066000فوم شانه تخم مرغی 5 سانتی متر درجه یک( کف تا قله) با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده از پلی یورتان) (  HQ CLASS)
100000124000فوم شانه تخم مرغی 7 سانتی متر درجه یک ( کف تا قله)  با ابعاد 1 متر در 2 متر*(ساخته شده از پلی یورتان) (  HQ CLASS)
موارد استفاده:

 

موارد استفاده: آکوستیک  و حذف ريورب ، عايق صوتي ( در صورت تركيب با عايق سلول بسته) 

مکان های قابل استفاده: استودیو ها  حرفه ای ، اتاقک آكوستيك،  صداگير ماينر 

توضیح : فوم های  آکوستیک عرضه شده توسط پارت فوم به صورت خود چسب نمی باشد و برای چسباندن آن باید از چسب پاتکس استفاده نمود

تصاویر:

0.00
0